Nowa jakość usług cięcia i gięcia blach oraz rur i profili - SLAB

steel laser and bending

PL   EN   DE
Przejdź do treści
o nas


dziedzictwo

SLAB tworzą ludzie, a ich historie są warte poznania, bo to oni są siłą firmy.
• Prezes firmy, Tomasz Słowik przez wiele lat zbierał doświadczenie w zakładach produkcyjnych Europy zachodniej. Począwszy od prostych stanowisk produkcyjnych a kończąc na stanowiskach kierowniczych.
Doświadczenie to pozwoliło poznać wszystkie obszary zakładu produkcyjnego a w szczególności nowoczesne metody zarządzania oraz kontroli procesów.
•  Członek Zarządu ds. produkcji Grzegorz Wywigacz, przez piętnaście lat pracował jako  technolog i kierownik produkcji wydziału cięcia laserowego. Jego głównym obszarem jest działanie w celu zapewnienia jakości i ciągłości produkcji oraz satysfakcji klientów.


nasza kadra 
• Kierownik produkcji, 35 lat doświadczenia w dużych zakładach produkcyjnych.
• Dział technologiczno-konstrukcyjny, 12 lat doświadczenia w  opracowywaniu nowoczesnych technologii wytwarzania oraz projektowania konstrukcji.
• Dział zakupów i sprzedaży, 15 lat doświadczenia na rynku polskim, niemieckim i czeskim.
• Dział księgowości i kadr, 20 lat doświadczenia w bankowości, księgowości oraz HR.
• Dział planowania produkcji, 15 lat doświadczenia.
• Wykwalifikowani, certyfikowani spawacze posługujący się metodą MIG/MAG i TIG
• Operatorzy  maszyn CNC o równie dużym doświadczeniu
•  i wielu innych pracowników, którzy tworzą nasza rodzinę SLAB.
 
Jak widać, SLAB pomimo młodego wieku, składa się z bardzo doświadczonego zespołu.
Od początku naszej działalności staramy się, by nasi pracownicy byli  najlepszymi z najlepszych. Dzięki ciągłym specjalistycznym szkoleniom i pracy w międzynarodowym zespole osiągają mistrzostwo w swym fachu.  Niezwykle wysokie wymagania naszych klientów skutkują rozwojem ich umiejętności. Staramy się, by traktowali swą pracę i klienta w taki sposób, z jakim sami chcieliby się spotkać.jakość

Firma  SLAB Sp. z o.o. stworzona została z myślą, by dać nową jakość rynkowi  usług cięcia i gięcia blach oraz rur i profili. Sam dobór maszyn daje tego jasny obraz. Giętarka Bystronic Xpert 250 jest urządzeniem które pozwoli nam realizować proces gięcia blach w sposób rzadko spotykany na rynku, gwarantując pełną powtarzalność procesu. W tandemie z 10kW  laserem Bystronic, pracując w ramach jednej sieci i jednego programu technologicznego, tworzy system gwarantujący najwyższą jakość produkcji.
Szwajcarska  precyzja stojąca za marką Bystronic znajduje doskonałe odzwierciedlenie  w naszej pracy a całość procesów produkcyjnych i logistycznych  realizujemy zgodnie z procedurami wdrożonym w ramach ISO9001.

                 

nowoczesność

Całością produkcji zarządzamy z poziomu oprogramowania ERP wspartego kompletnym oprogramowaniem By Soft 7. Realizowane zadania są monitorowane w czasie rzeczywistym.
Pozwala to zoptymalizować produkcję w stopniu niedostępnym przedsiębiorstwom pracującym w inny sposób. Naszą dokładność nadzoruje system pomiarowy Axel Systems LTD.


lokalizacja

SLAB Sp. z o.o. znajduje się 12 km od  autostrady A4, na styku trzech granic. To idealna lokalizacja, by przyjmować zlecenia nie tylko z Polski, ale również z sąsiednich krajów. Wykorzystując  nasze strategiczne położenie, blisko w/w granic, jesteśmy w stanie szybko dostarczać produkowane przez nas części i podzespoły.tradycja

Elementem naszego dziedzictwa są również same budynki.
W  pełni odrestaurowane hale produkcyjne z 1885 roku, od samego początku  stanowiące bazę dla produkcji metalowej. Niegdyś znajdowały się tu, dumnie brzmiące – Królewskie Warsztaty Główne w Lubaniu. Podkreślają nacisk kładziony przez naszą firmę na historię oraz tradycję. Sięgając myślą w przeszłość i przyszłość, zawsze kładliśmy nacisk na  rozwój i inwestycje. Dzięki temu dzisiaj możemy poszczycić się bogatym  parkiem maszynowym, profesjonalną kadrą oraz ogromnym doświadczeniem.


1885
2015
© SLAB 2019


SLAB sp. z o.o.
NIP: 6131578576
KRS: 0000682745
59-800 Lubań ul.Gazowa 4
+48 572 660 970
biuro@slab.pl
     
Wróć do spisu treści